« Wróć do listy subkont
Adam Walaszek

#84 Adam Walaszek

Rok urodzenia: 2009

Miejscowość: Kraków

Schorzenie: Inne

Adaś urodził się jako wcześniak w 29 tygodniu życia ważąc kilogram w stanie zamartwicy płodu, z dysplazją oskrzelowo-płucną i niewydolnością wielu narządów.
W 3 dobie życia przeszedł wylew dokomorowy III stopnia po którym nie dawano mu dużych szans na przeżycie. Jednak jego wola życia i nasze modlitwy były silniejsze.
Pomimo że jego życie zaczęło się ciężko zawsze jest wesoły a jego buźka przypomina uśmiechniętego żółwika. Ma w sobie całe pokłady miłości którą urzeka każdego na swojej drodze.
Adaś jest niepełnosprawny ruchowo, opóźniony psychicznie i motorycznie i rozwija się wolno, zdiagnozowano u niego również zaburzenia społeczne mieszczące się w spektrum Autyzmu - zespół Aspergera.
Ma słabe napięcie mięśniowe i wady postawy. Zdiagnozowano i jego niskorosłość i niedowagę i z tego względu jest leczony hormonem wzrostu w postaci codziennych zastrzyków.
Jego rehabilitacja ruchowa oraz wielospecjalistyczna opieka lekarska oraz wczesne wspomaganie rozwoju trwa nieprzerwanie od urodzenia. Obecnie znajduje się pod opieką: neurologa, okulisty, endokrynologa, kardiologa, a także rehabilitanta, psychologa , logopedy . bardzo chciałabym zapewnić mu również pomoc terapeuty SI jednak nie stać mnie na to.
Staramy się jak najczęściej zapewnić mu turnusy rehabilitacyjne i sanatoria oraz opiekę innych specjalistów, jednak jest to bardzo trudne zważywszy na koszt takich placówek które w należyty sposób umieją pomagać dzieciom z problemami.

Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację Adasia, dzięki którym ma szansę dorównać choć częściowo swoim rówieśnikom. Przekazując swój 1% podatku mogą Państwo wspomóc jego leczenie i rehabilitację oraz ułatwić mu dostęp do pomocy aby mógł pełniej cieszyć się życiem.

W formularzu PIT wpisz:
Nr KRS 0000161880
W rubryce cel szczegółowy wpisz: #84 Adam Walaszek

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#84 Adam Walaszek
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 400 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Ponad 100 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2019 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź