« Wróć do listy subkont
Zuzanna Wojtczak

#71 Zuzanna Wojtczak

Rok urodzenia: 2016

Miejscowość: Łódź

Schorzenie: Inne

Dzień Dobry.

     Nazywam się Zuzanna Wojtczak, urodziłam się 20 sierpnia 2016 r. Byłam bardzo malutka, ale bardzo chciałam żyć, poznać rodziców i starszą siostrę. Rokowania były marne, ponieważ urodziłam się chora. Mam wielowadzie: zespół Goldenhara, tetralogię Fallota, niewykształconą małżowinę lewego ucha wraz z zarośnięciem przewodu słuchowego, znaczny niedosłuch, paraliż lewej strony twarzy, podśluzówkowy rozszczep podniebienia. Mimo tych wad walczę i uśmiecham się, bo bardzo chciałabym wraz z rodzicami poznawać otaczający mnie świat.

      Przeżyłam swoją pierwszą Wigilię- cudowna noc. Był u mnie Mikołaj, widziałam migające światełka na choince i chyba trochę słyszałam śpiew kolęd. Widziałam także łzy w oczach rodziców składających sobie życzenia. Wtedy pomyślałam, że chcę uczestniczyć w cudzie narodzin Jezusa każdego już roku. Chcę z rodzicami poznawać świat, chodzić z dziadkiem po górach, bawić się z siostrą.

     Dzięki rodzicom wiem, że jest to wszystko możliwe. Oni mają tyle siły i wiary, a lekarze umiejętności, więc musi się udać. Wierzę także w dobroć ludzi i ich wrażliwe serca. Dlatego proszę pomóżcie mi wrócić do zdrowia. Liczy się każda Wasza złotówka przekazana z jednego procenta.Czekają mnie bowiem operacje. Będzie ich wiele: operacja serduszka, rozszczepu podniebienia, wszczepienie implantu BAHA, ale przede wszystkim codzienna rehabilitacja, ćwiczenia z surgologopedą i neurologopedą oraz opieka wielu specjalistów.

    Chciałabym powiedzieć- proszę pomóżcie, ale mówią- dziękuję za pomoc, bo wiem, że na świecie, obok mnie żyją ludzie o wielkich sercach.

    Dziękuję.

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#71 Zuzanna Wojtczak
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 400 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Ponad 100 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2019 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź