« Wróć do listy subkont
Adrianna Borgula

#207 Adrianna Borgula

Rok urodzenia: 2018

Miejscowość: Kraków

Schorzenie: Encefalopatia

Kilka miesięcy temu przyszłam na ten świat. Moi rodzice bardzo cieszyli się na myśl ze będą mieli córeczkę, jednak szczęśliwe narodziny nie były mi pisane. Urodziłam się w ciężkiej zamartwicy i wymagalam reanimacji. Lekarze robili co mogli lecz nie potrafiłam sama oddychać, do tego musiałam zostać wprowadzona w stan hipotermii. Moi rodzice przeżyli najstraszniejsze chwile w ich życiu. Miałam tylko 3 punkty w skali Apgar jednak postanowiłam się nie poddawać i zostać z moimi rodzicami. Po kilku miesiącach przyszło mi zmierzyć ze straszną chorobą jaką jest zespół Westa. Jest to straszna choroba która nie pozwala mi się rozwijać w normalny sposób przez ataki których czasami mam nawet 100 dziennie. Mimo tego dalej się nie poddaję, dużo ćwiczę i przyjmuje dużo leków które niestety nie działają. Każdy atak przynosi mi ból i uszkadza mój mózg. Rodzice robią co mogą i szukają pomocy gdzie tylko się da. Jest to dla nich trudne ponieważ jest to rzadka choroba i w Polsce jest bardzo mało specjalistów którzy mogą pomóc. Więc bardzo cię proszę jeśli masz jakieś informacje gdzie na świecie jest jakaś klinika która może mi pomóc napisz do mnie. Moi rodzice mimo mojej choroby starają się zachować uśmiech lecz wiem że jest to dla nich bardzo trudne. Bardzo ich kocham i wiem że oddali by za mnie wszystko. Proszę cię jeszcze tylko o jedną rzecz, jeśli się modlisz lub rozmawiasz z Bogiem pomódl się za mnie i za moich rodziców.

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#207 Adrianna Borgula
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 400 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Ponad 100 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2022 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź