« Wróć do listy subkont
Tobiasz i Patryk  Naumik

#204 Tobiasz i Patryk Naumik

Rok urodzenia: 2014

Miejscowość: Łódź

Schorzenie: Inne

Cześć, jestem Tobiś! Urodziłem się w 2014 jako zdrowe dziecko. Mając pół roku dostałem drgawek poszczepiennych i od tego momentu przestałem się prawidłowo rozwijać. Choruję na padaczkę, plagiocefalię, opóźnienie psychoruchowe, w wyniku czego nie mogę samodzielnie chodzić, siedzieć, jeść. W listopadzie 2017 zostałem starszym bratem, chociaż nikt nie dawał szans na przeżycie mojemu braciszkowi, Patrysiowi. Jeszcze w brzuszku mamy lekarze wykryli u Patryka poważną wadę rozwojową, czyli rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Patryk urodził się o miesiąc za wcześnie i już w pierwszej dobie przeszedł swoją pierwszą operację (zamknięcia kanału kręgosłupowego). Zanim Patryk wyszedł ze szpitala, lekarze operacyjnie wszyli w jego główkę specjalną zastawkę, która miała pomóc naszym rodzicom w codziennej pielęgnacji. Niestety, przed pierwszymi urodzinami trzeba było jeszcze dwukrotnie zoperować wszczepioną zastawkę. Teraz nasi rodzice mają pełne ręce roboty z naszą dwójką - codzienna opieka i pielęgnacja, regularne wizyty u cioć rehabilitantek, odwiedziny u zaprzyjaźnionych lekarzy. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zechcesz nas wesprzeć i pomożesz nam w naszym rozwoju.
Tobiś i Patryś z rodzicami

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#204 Tobiasz i Patryk Naumik
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 350 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. 84 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2018 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź