« Wróć do listy subkont
Tomasz Zieliński

#146 Tomasz Zieliński

Rok urodzenia: 2005

Miejscowość: Łódź

Schorzenie: Inne

Mam na imię Małgorzata jestem pielęgniarką pomagam ludziom chorym, bo to lubię ,a teraz sama potrzebuję pomocy. Uwielbiamu razem jeździć rowerem i spacery ale niestety choroba syna skreśliła na chwilę obecną przyjemności . Żyjemy z bólem naszego dziecka i nie potrafimy mu pomóc. Zbieram pieniądze dla syna Tomasza Zielińskiego od lat szukamy przyczyn jego chorób.W obecnej chwili padło podejrzenie polyneuropatii, mamy boreliozę, astmę, nietolerancje pokarmowe,zaburzenia odporności, refluks i stałe bóle brzucha , stawów i kręgosłupa. Potrzebujemy pieniędzy na wykonanie szerszych badań diagnostycznych, badań genetycznych, które może pomogą nam znaleźć przyczynę tego co dzieje się w organizmie naszego syna. Tomasz ma 13 jest bardzo pogodnym dzieckiem,ale ma dosyć bólu i szpitali. Od kilku lat nie chodzi do szkoły ze względu na choroby,żyje w odosobnieniu ,a bardzo chciałby móc żyć normalnie. Marzy o tym aby być dzieckiem biegającym, chodzącym do szkoły, który ma kolegów i może żyć beztrosko. W tej chwili od września 2017 r stan syna się pogorszył bóle są tak silne, że nie może chodzić, leki przeciwbólowe nie pomagają chyba że się skumulują to po kilku godzinach jest lepiej, noce nie przespane. Zdarzają się pojedyńcze dni kiedy rano się budzi i jest zdolny pójść do toalety, ubrać się i zjeść śniadanie.

Moje marzenie to życie dla Tomka bez bólu i biegającego po boisku z kolegami.

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#146 Tomasz Zieliński
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 350 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. 84 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2018 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź