« Wróć do listy subkont
Mateusz Milczarek

#141 Mateusz Milczarek

Rok urodzenia: 2012

Miejscowość: Łódź

Schorzenie: Autyzm

Zrozumienie i akceptacja osoby z autyzmem to najtrudniejsza rzecz na świecie, a jednoczesnie najłatwiejsza, jeśli się ją kocha najbardziej na świecie.  Nasz syn Mateusz ma prawie 9 lat, ma autyzm i padaczkę. Jest zawsze usmiechnięty i bardzo dzielnie znosi trudy terapii. Dzięki środkom z 1%  chodzi na zajęcia z logopedii, gdzie uczy się kolejnych sylab i rozumienia mowy, na integrację sensoryczną, dogoterapię i terapię psychologiczną. Wszystkie zajęcia przybliżają go do upragnionego celu - osiągniecia samodzielności.  Matuś nigdy się nie poddaje i zawsze chce się uczyć nowych rzeczy. To co dla nas jet naturalne jemu przychodzi z wielkim trudem, choćby rozumienie mowy i otaczającego świata. Czasami dziwimy się,  że ma jeszcze chęci i siły na uśmiech i zabawę, której zresztą musiał się też nauczyć na terapii. Wiele rzeczy da się załatwić miłością, cierpliwością i konsekwencją, na inne potrzebne są po prostu pieniadze. Dlatego prosimy abyście podarowali swój 1% Mateuszowi i pomogli mu stać się samodzielnym i zrozumieć świat. Bardzo dziekujemy!

W rubryce
CEL SZCZEGÓŁOWY
wpisz:
#141 Mateusz Milczarek
WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 400 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Ponad 100 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Autorem programu PIT FORMAT 2020 jest Biuro Informatyki Stosowanej (www.programy-format.pl).

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź