SUBKONTA

Subkonto w Kolorowym Świecie założysz w bardzo prosty i szybki sposób. Tylko kilka kroków dzieli nas od rozpoczęcia wspólnych starań o zdrowie Twojego malucha.

Od kilkunastu lat wspieramy rodziny chorych dzieci. Dlaczego to robimy? Bo nam po prostu zależy. Zależy nam na tym, by niepełnosprawne dzieci były możliwie jak najbardziej samodzielne, by w przyszłości dały sobie radę, by nie cierpiały. Dlatego każdego dnia zapewniamy im niezbędną edukację i rehabilitację.JAK DZIAŁAJĄ SUBKONTA?
Zakładasz subkontoZbierasz środkiRefundujesz kosztySubkonta to nasz kolejny sposób na wsparcie rodziców chorych dzieci. Dzięki niemu łatwo i skutecznie zbierzesz środki z 1,5% na leczenie swojego dziecka. To naprawdę bardzo proste i przede wszystkim skuteczne narzędzie, które może zdziałać cuda.JAK ZAŁOŻYĆ SUBKONTO?


Wypełnij formularz rejestracyjny
Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz drogą mailową

Dostarcz wypełnione dokumenty do Fundacji
Możesz to zrobić osobiście lub wysyłając pocztą

Aktywuj subkonto linkiem
z maila
I uzupełnij dane profilu na stronie 


WYPEŁNIJ FORMULARZ

kod kontakt

SZYBKI KONTAKT

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12
91-457 Łódź
e-mail: biuro@subkonto.org
tel. +48 640 67 03

KRS 0000161880


Nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010

Fundacja „Kolorowy Świat” opiekuje się maluchami, które tuż po narodzinach ciężko doświadczył los. Każdego miesiąca kolorujemy świat 400 dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Ponad 100 z nich przygotowujemy do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. To z myślą o nich i innych niepełnosprawnych dzieciach stworzyliśmy portal do obsługi subkont.Program e-pity Copyright 2022-2023 e-file sp. z o.o. sp. k

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.Copyright © 2015 kolorowyswiat.org
strony internetowe łódź